Kiermasz wielkanocny, na którym będzie można zakupić świąteczne ozdoby to inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury. Zapraszamy w sobotę, 12 kwietnia, od godz. 14.00. Wydarzenie zostanie uświetnione występem kapeli ludowej o godz. 18.00.
Zgłoszenia udziału w kiermaszu przyjmowane będą do 7 kwietnia. Prace należy dostarczać do 12 kwietnia, do godz. 13.30. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.












