Proponujemy sobotnie spotkanie planszówkowe, na którym będziecie mogli zmierzyć się w grze z nami - bibliotekarzami-planszomaniakami. Zapraszamy do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach 29 marca w godz. 9.00-14.00. Zabierzcie rodzinę, znajomych i przyjdźcie do nas. Proponujemy 49 planszówek.
Tekst: Dagmara Drzewicz
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach












