W zabawie mogą uczestniczyć przedszkolaki, uczniowie podstawówek w dwóch kategoriach wiekowych - klasy I-III oraz IV-VI, gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
Każda placówka może wytypować na konkurs maksymalnie pięć prac. Najlepsze stroiki zostaną nagrodzone. Wszystkie prace będzie można zobaczyć na wystawie 15 kwietnia w godz. 10.00 – 17.00 w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.
Termin składania prac mija 15 kwietnia o godz. 9.00.












