Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Konkurs na stroik wielkanocny A A A

W zabawie mogą uczestniczyć przedszkolaki, uczniowie podstawówek w dwóch kategoriach wiekowych - klasy I-III oraz IV-VI, gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Każda placówka może wytypować na konkurs maksymalnie pięć prac. Najlepsze stroiki zostaną nagrodzone. Wszystkie prace będzie można zobaczyć na wystawie 15 kwietnia w godz. 10.00 – 17.00 w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie.

Termin składania prac mija 15 kwietnia o godz. 9.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 456 198
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności