Zapraszamy 30 marca na kolejny, cykliczny kiermasz zdrowej żywności do Dworku Laszczyków w Kielcach. Tradycyjnie członkowie Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie będą oferować swoje produkty: jabłka sandomierskie, warzywa, miody, sery, wędliny, przyprawy, zioła, oleje, nalewki staropolskie oraz potrawy regionalne.
Kiermasz będzie trwał w godzinach od 9.00 do 14.00.












