Wieczór autorski wokół książki, na które zaprasza wydawnictwo „Znak”, odbędzie się w poniedziałek, 31 marca, o godzinie 18.00 w Kieleckim Centrum Kultury. W spotkaniu wezmą udział autorzy książki - prezydent Kielc Wojciech Lubawski, dziennikarz Tomasz Natkaniec oraz redaktor naczelny Wydawnictwa „Znak” Jerzy Illg. Spotkanie poprowadzi dziennikarka "Tygodnika Powszechnego" Agnieszka Sabor.