Wernisaż wystawy prac uczniów Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego zaplanowana na czwartek, 27 marca, o godz. 17.00 w Sali Wystaw Czasowych Centrum Geoedukacji przy ul. Daleszyckiej 21. Prace te są efektem ubiegłorocznego pleneru, który odbył się w Centrum Geoedukacji. Wystawa będzie czynna do 15 czerwca.