W koncercie wystąpią Łukasz Woś - Mariusz Moćko (fortepian / flet), Tomasz Grzybowski - Filip Tuz (duet gitar klasycznych), Ania Wieleńska - Kacper Kmietowicz (skrzypce / skrzypce), Anna Hamela - Krzysztof Korban (śpiew / akordeon), Paweł Okła - Filip Gołda (duet gitar elektrycznych), Agnieszka Dygas - Marta Kubicka (taniec), Marzena Ślusarska - Leszek Ślusarski (wokal / gitara elektryczna), Ewa Robak - Jan Tokarz (dyrygent d. / dyrygent m.), Katarzyna Trzebińska - Włodzimierz Kutrzeba (śpiew / fortepian), Stefan Wyczyński - Janusz Kruk (śpiew / akordeon), Emil Karpiński (Radio Zet Gold).
Na koncert zapraszamy w niedzielę, 30 marca o godz. 18.00. Wstęp 10 zł.












