Spływ kajakowy odbędzie się 12 kwietnia o godz. 9.30 rzeką Lu brzanką. Rozpocznie się od zbiornika w Mójczy do połączenia Lubrzanki z Belnianką. Miejscem mety będzie stadnina koni w Marzyszu. Uczestnicy spływu spotkają się nad zbiornikiem wodnym w Mójczy (dojazd od ul. Sybiraków).
Cele spływu:
- promocja szlaku kajakowego rzeki Lubrzanki i jej okolic
- przedstawienie uroków kajakarstwa turystycznego dla społeczności lokalnej
- propagowanie turystyki i sportu kajakowego
- czynny wypoczynek weekendowy.
Termin zgłoszeń upływa 8 kwietnia.
Więcej informacji oraz mapy na stronie www.szklanydom.maslow.pl.












