Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Dzień Wody z "Kubusiem" A A A

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” po raz kolejny organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Wody, który przypada na 22 marca. Z tej okazji przygotowano trwające trzy dni działania teatralno-edukacyjne. Każdego dnia widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze przedstawienie teatru „Kubuś”- „Królową Śniegu” wzbogaconą o wodne wstawki. Po spektaklach zaplanowano warsztaty z wiedzy o zasobach wodnych i ekologii oraz gry, zabawy i zagadki prowadzone przez studentów UJK.

W piątek, 21 marca, o godzinie 12:00 odbędzie się pełen eksperymentów pokaz „Szalonego chemika” przygotowany przez pracownika Wodociągów Kieleckich - Małgorzatę Młynik.

By uświetnić pierwszy Dzień Wiosny teatralne foyer zostanie udekorowane kolorowymi kompozycjami kwiatowymi.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora "Kubuś"
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 450 034
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności