Wydaje się prawdopodobne, że Gunthera czeka taki sam, "męski" los. Chyba że uda mu się stamtąd uciec. Czarna komedia pokazująca małomiasteczkowe życie pełne plotek, z nadal obowiązującym podziałem klasowym.
"Boso, ale na rowerze" - reż. Felix Groeningen (dramat, Belgia, 2009, 108 min; wyst.: Kenneth Vanbaeden, Valentijn Dhaenens, Natali Broods). Zapraszamy w środę, 19 marca o godz. 18:00 do kina „Fenomen”.
Źródło:
Kino „Fenomen”












