Spektakl jest adaptacją powieści Marcina Szczygielskiego „Berek”, jego akcja rozgrywa się w jednym z polskich bloków, gdzie tuż obok siebie żyją emerytowana bufetowa Anna oraz trzydziestoletni Paweł - gej. Oboje są samotni i nieszczęśliwi. Oboje się nienawidzą i zatruwają sobie życie. Wojna między nimi rozpoczyna się każdego ranka i kończy dopiero wieczorem. Spektakl „Berek, czyli upiór w moherze” warto zobaczyć ze względu na jego komediowy charakter, ale również na możliwość obserwacji i zastanowienia się, jak pogodzić ze sobą tak różniące się od siebie światy,
Na spektakl zapraszamy 7 marca o godz. 17.00 i 20.00 do Kieleckiego Centrum Kultury.












