Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Konkurs na nalewkę A A A

Konkurs ma na celu odkrywanie receptur na najlepsze napoje oraz promocję produktów regionalnych i tradycyjnych, w których jednym ze składników jest miód pszczeli. W przedsięwzięciu mogą wziąć udział osoby, które przygotowują nalewki i miody pitne w domowych warunkach, bez przeznaczenia komercyjnego, według stworzonych przez siebie lub starych rodzinnych receptur. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniach 24-25 kwietnia. Udostępnione przez uczestników przepisy na nalewki zostaną wydane w postaci broszury „Nalewki pszczelarskie”.

Regulamin konkursu z informacją o trybie zgłoszeń oraz kartą zgłoszeniową dostępne są na stronie internetowej Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach - www.sodr.pl.


Źródło:
Urząd Gminy w Radoszycach
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 448 256
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności