Na wernisaż zapraszamy w piątek, 7 marca, o godz. 18.00 do Małej Galerii MCK. Wystawę będzie można oglądać do 28 marca.
Andrzej Lucjan Szlęzak urodził się w Starachowicach, a mieszka w Skarżysku-Kamiennej. Rzeźbi i maluje od 1975 roku. Brał udział w wielu wystawach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jego prace można było oglądać m.in. w Krakowie, Lublinie, Dreźnie, Kielcach, Nowej Słupi, Ujeździe, Kurozwękach, Iłży, Opatowie, Nidzicy, Warszawie, Malborku i oczywiście w Skarżysku-Kamiennej. W 2010 roku otrzymał „Dyplom w dowód uznania za postawę i zaangażowanie, jakie wykazał w okresie stanu wojennego”.












