Sebastian ma wszystko, o czym może marzyć nastolatek. Jednak wszystko diametralnie zmienia się za sprawą nowo poznanych osób. Wściekły i rozżalony chłopak pewnego dnia odkrywa straszną prawdę. Książka "Kim jesteś Sebastianie?" otrzymała drugą nagrodę w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Wydawnictwa TELBIT na powieść dla młodzieży.
Spotkanie odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Młodzież zapraszamy 21 marca o godz. 15.30 do Miejsko-Gminnej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja w Kazimierzy Wielkiej.












