Turniej rozgrywany będzie zgodnie z obowiązującym kodeksem PZSz. Sędzią będzie Tomasz Derlacz - sędzia kl. I. Obowiązują przepisy wg Kodeksu Szachowego PZSzach.
W mistrzostwach mogą uczestniczyć wszyscy chętni szachiści z terenu miasta i powiatu bez względu na posiadaną kategorię. Zapisów można dokonać w MCK (pokój 145, w godz. popołudniowych); wtorek i piątek - w sali nr 10, w godz. 17.00 - 19.00 lub e-mailowo: ka.tam@mck.skarzysko.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (41) 2531482, wewn. 120.
Turniej rozpocznie się w sobotę, 1 marca, o godz. 10.00 w sali Atrium. Na finał zapraszamy 9 marca o godz. 10.00.












