Zapraszamy 4 marca o godz. 18.00 do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej na wspólne biesiadowanie. To już piąta odsłona Biesiady Skarżyskiej. Tak jak w poprzednich edycjach uczestnicy będą mogli można wspólnie zaśpiewać znane i mniej znane piosenki biesiadne, wszystko przy akompaniamencie Tomasza Sekuły.