Na spektakl poetycki zapraszamy w czwartek, 27 lutego, o godz. 18.00 do koneckiego Miejsko-Gminnego Domu Kultury. Inicjatorką wydarzenia jest Grażyna Dukat, nauczycielka języka polskiego w II Liceum Ogólnokształcącym. Spotkanie uatrakcyjni występ wokalny Pauliny Tarasińskiej przy dźwiękach jazzowej muzyki zespołu Kamila Tylskiego. Wstęp wolny.
Celem przedsięwzięcia jest upamiętnienie rocznicy śmierci poetki i przybliżenie jej twórczości. Wiersze noblistki przedstawią dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie II LO w Końskich.












