Wieczór z przedstawicielem kieleckiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej odbędzie się w czwartek, 6 marca, o godz. 17.00 w czytelni biblioteki przy ul. Kolejowej 17. Tytuł spotkania „Walczyli o Polskę Niepodległą. Żołnierze Wyklęci na Kielecczyźnie 1945-1956”.