Co miesiąc odbywają się spotkania poświęcone takiej tematyce jak design, mobile, e-commerce, fashion, social media, future tech, play itp. Za każdym razem przychodzi ponad 100 osób. Prelegentami są zawsze specjaliści z danej dziedziny z kraju. Tym razem Kielce odwiedzą osoby z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.
KielceCom Design odbędzie się 25 lutego o godzinie 19:00 w Multikinie w Galerii Korona.












