Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy'm, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą "Angry Birdem" Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.
Na hiszpański film przygodowy "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta" w reżyserii Enrique Gato zapraszamy do kina „Fenomen” w niedzielę, 23 lutego, o godz. 11:00. Po projekcji odbędą się warsztaty plastyczne w holu kina.
Źródło:
Kino „Fenomen”












