Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Jazz w szkole A A A

W koncercie usłyszymy Trio Jazzowe w składzie: Grzegorz Nagórski – puzon, Paweł Tomaszewski – piano, Łukasz Żyta – perkusja oraz Big Band ZPSM w Kielcach, który poprowadzi Marcin Stojek.Wydarzenie będzie podsumowaniem warsztatów jazzowych, które dniach 20-22 lutego poprowadzi prof. Grzegorz Nagórski z Akademii Muzycznej w Katowicach.

Na koncert zapraszamy w sobotę, 22 lutego, o godz. 17.00 do sali koncertowej ZPSM przy ul. Wojewódzkiej 12. Bezpłatne zaproszenia można odbierać na portierni ZPSM.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 457 407
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności