W koncercie usłyszymy Trio Jazzowe w składzie: Grzegorz Nagórski – puzon, Paweł Tomaszewski – piano, Łukasz Żyta – perkusja oraz Big Band ZPSM w Kielcach, który poprowadzi Marcin Stojek.Wydarzenie będzie podsumowaniem warsztatów jazzowych, które dniach 20-22 lutego poprowadzi prof. Grzegorz Nagórski z Akademii Muzycznej w Katowicach.
Na koncert zapraszamy w sobotę, 22 lutego, o godz. 17.00 do sali koncertowej ZPSM przy ul. Wojewódzkiej 12. Bezpłatne zaproszenia można odbierać na portierni ZPSM.












