Wystawa jest pokłosiem konkursu na rysunek satyryczny organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C.K. Norwida w Zielonej Górze. W tegorocznym konkursie udział wzięło 269 satyryków z 44 krajów. Łącznie nadesłano 738 prac. Najciekawsze prace będzie można obejrzeć na parterze, I piętrze oraz w Galerii INTERIOR w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach do 28 lutego br.