Sobota, 27 czerwca 2026 - Cypriana, Emanueli, Władysława

Gra miejska "Śladami historii" A A A

Gra przeprowadzona jest na terenie Kielc. Jej celem jest rozbudzanie zainteresowań historią i upowszechnienie wiedzy historycznej dotyczącej Kielc. Zadaniem uczestników gry jest pokonanie pieszo całej trasy i wykonanie wszystkich zadań oraz rozwiązanie zagadek w różnych miejscach Kielc. Grę wygrywa zespół, który zbierze największą liczbę punktów i dotrze na ostatni punkt gry w najkrótszym czasie. Uczestnicy grają w zespołach (max. 5-osobowych). Miejscem rozpoczęcia oraz zakończenia gry miejskiej jest OMPiO, ul. Zamkowa 3, Kielce.

Gry miejskie Śladami historii”:
- Bohaterowie Szarych Szeregów
- Legionowym szlakiem po Kielcach
- W Klerykowie - śladami Stefana Żeromskiego
- Wielokulturowe Kielce przeszłości

Regulamin gry miejskiej znajduje się na stronie internetowej www.ompio.pl.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 457 402
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności