Piotr Bukartyk jest autorem i kompozytorem, napisał ponad 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte hitami, np. "Kobiety jak te kwiaty", "Niestety trzeba mieć ambicję", "Sznurek" czy "Małgocha". Pisać i śpiewać zaczął w szkole średniej. Pierwszy album Piotr Bukartyk nagrał w 1997 roku. Jest to artysta odnajdujący się wielu gatunkach muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Szerokiej publiczności znany jest od lat, m.in. z piątkowych audycji "Urywki z Rozrywki" w radiowej Trójce. W "Czerwonym Fortepianie" zagra akustycznie z towarzyszeniem gitarzysty Krzysztofa Kawałko.
Zapraszamy 14 lutego o godzinie 21.00.












