W pierwszym tygodniu w zajęciach uczestniczyło ponad 350 osób, którzy brali udział w warsztatach geoedukacyjnych, zajęciach paleoplastycznych dotyczących przeszłości geologicznej regionu świętokrzyskiego, układaniu wielkoformatowych geopuzzli i rekonstrukcji morza dewońskiego sprzed milionów lat czy warsztatach szlifowania i rozpoznawania skał..
Kolejny tydzień to kolejne geoatrakcje - paleoorigamii czy geoeksperymenty, dotyczące odnawialnych źródeł energii.
Więcej informacji: www.centrum-geoedukacji.pl.












