W koncercie wystąpi sopranistka Małgorzata Lasota, a na fortepianie towarzyszyć jej będzie Marcin Mogiła.
Na walentynkowy występ do Sali Rycerskiej na Zamku zaprasza Sandomierskie Centrum Kultury. Koncert odbędzie się 16 lutego o godz. 18.00. Bilety wstępu kosztować będą 10 zł.












