Zajęcia rozpoczną się w środę, 5 lutego, o godz. 9.00. Mogą wziąć w nich udział osoby w każdym wieku, zarówno zawodowcy, jak i amatorzy grający na różnych instrumentach: saksofonie, pianinie, gitarze, perkusji. Lekcje poprowadzą nauczyciele Świętokrzyskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia imienia Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.