To, wbrew skojarzeniom, spektakl komediowy, powstały na podstawie sztuki Izabeli Degórskiej. Spektakl został przygotowany przez młodych adeptów sztuki aktorskiej, skupionych w szkolnym teatrze "Hades". Jest to pełna czarnego humoru opowieść o perypetiach pewnego małżeństwa, w prześmiewczy sposób ukazująca szereg zabawnych sytuacji z życia przeciętnej, polskiej rodziny.
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na spektakl pt. "Mąż zmarł, ale już mu lepiej" w wykonaniu szkolnego teatru "Hades", który odbędzie się 30 stycznia o godz. 17.30 w sali widowiskowej BSCK.












