Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Zimowy koncert w Chęcinach A A A

Na „Zimowy koncert”, podczas którego wystąpi także Magdalena Chłopek, zapraszamy 2 lutego o godz. 16.30. Wstęp wolny. Usłyszymy znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej.

Od 1 lutego 2013 roku uchwałą Rady Miejskiej w Chęcinach zmieniono nazwę istniejącego już Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Chęcinach na Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. Od 1 lipca 2013 roku siedzibą CKiS jest hala widowiskowo-sportowa „Pod Basztami”, której uroczyste otwarcie odbyło się 9 czerwca 2013 roku.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 438 939
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności