Na „Zimowy koncert”, podczas którego wystąpi także Magdalena Chłopek, zapraszamy 2 lutego o godz. 16.30. Wstęp wolny. Usłyszymy znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej.
Od 1 lutego 2013 roku uchwałą Rady Miejskiej w Chęcinach zmieniono nazwę istniejącego już Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Chęcinach na Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. Od 1 lipca 2013 roku siedzibą CKiS jest hala widowiskowo-sportowa „Pod Basztami”, której uroczyste otwarcie odbyło się 9 czerwca 2013 roku.












