Koncert odbędzie się w czwartek, 6 lutego, o godz. 18.00, w Patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wystąpią najbardziej utalentowani wokaliści skarżyskich liceów i nie tylko. Koncert poprowadzi Bartek Czarnota. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i dobrej zabawy. Wstęp wolny.