W programie:
„Kok-on” - choreografia Małgorzata Ziółkowska
„Różnie to bywa” - choreografia Grzegorz Pańtak
„My trzy…” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„May then maiden” - choreografia Aleksandra Dziurosz
„W oczekiwaniu na…” - choreografia Alexandr Azarkevitch
„Moja ławeczka!” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„Zdarzenie” - choreografia Grzegorz Pańtak
„Stół bez szczęścia” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
Na przedstawienie zapraszamy 24 stycznia o godz. 18.00.












