Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

"Wieczór na 2 lub 4 nogi" A A A

W programie:
„Kok-on” - choreografia Małgorzata Ziółkowska
„Różnie to bywa” - choreografia Grzegorz Pańtak
„My trzy…” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„May then maiden” - choreografia Aleksandra Dziurosz
„W oczekiwaniu na…” - choreografia Alexandr Azarkevitch
„Moja ławeczka!” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak
„Zdarzenie” - choreografia Grzegorz Pańtak
„Stół bez szczęścia” - choreografia Elżbieta Szlufik-Pańtak

Na przedstawienie zapraszamy 24 stycznia o godz. 18.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 443 381
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności