Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

"Pan od muzyki" A A A

Bohaterem filmu jest niespełniony, zakompleksiony muzyk z przezwiskiem „Łysol”, który podejmuje pracę w szkole dla trudnych dzieci. Nie podobają mu się metody wychowawcze dyrektora i postanawia to zmienić. W miejscu o znamiennej nazwie "Dno stawu", gdzie na agresję odpowiada się agresją, zakłada chór, aby dotrzeć do serc i umysłów małych łobuziaków. Pan od muzyki to dzieło wyjątkowe, wciągające od pierwszej do ostatniej minuty, zawierające w sobie magię i nutkę nostalgii kojarzącej się z czasem dzieciństwa.

Na film zapraszamy do Filharmonii Świętokrzyskiej 22 stycznia o godzinie 18.30. Słowo wstępne - Jarosław Skulski.

Tekst: Urszula Sokołowska - Filharmonia Świętokrzyska
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 430 212
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności