Michał Paszkowski - autor przewodników po Górach Świętokrzyskich i Beskidzie Niskim, przewodnik turystyczny. Uczestniczył w wyprawach do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Republiki Południowej Afryki. Po "zaliczeniu" prawie wszystkich gór Polski systematycznie wraca w Beskid Niski. Podczas spotkania zwiedzimy wirtualnie nie tylko Waszyngton i jego okolice, ale również jaskinie Apallachów.
Dom Środowisk Twórczych w Kielcach zaprasza 23 stycznia o godzinie 18.00 na spotkanie z Michałem Paszkowskim pt. „Słońce nad Potomakiem, wycieczki po Waszyngtonie i okolicy”. Wstęp wolny.












