Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Gra miejska "HiT" A A A

Gra ma formę biegu patrolowego, podczas którego grupy poruszają się według wskazówek podanych przez organizatorów po centrum Kielc i poszukują tzw. punktów kontrolnych, na których czekają ich różnorodne zadania. Patrol składa się z pełnoletniego opiekuna oraz od 6 do 20 uczestników w wieku od 10 lat. Udział w grze miejskiej "HiT" jest nieodpłatny. Punktem startowym jest Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach. Gra obejmie swoim zasięgiem centrum miasta oraz jego najbliższe okolice

Gra miejska odbędzie się 18 stycznia. Start o godzinie 8.30.

Wszelkie informacje na temat gry miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.kielcemiasto.zhp.pl.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 433 044
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności