Gra ma formę biegu patrolowego, podczas którego grupy poruszają się według wskazówek podanych przez organizatorów po centrum Kielc i poszukują tzw. punktów kontrolnych, na których czekają ich różnorodne zadania. Patrol składa się z pełnoletniego opiekuna oraz od 6 do 20 uczestników w wieku od 10 lat. Udział w grze miejskiej "HiT" jest nieodpłatny. Punktem startowym jest Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach. Gra obejmie swoim zasięgiem centrum miasta oraz jego najbliższe okolice
Gra miejska odbędzie się 18 stycznia. Start o godzinie 8.30.
Wszelkie informacje na temat gry miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.kielcemiasto.zhp.pl.












