Czarnecki Tadeusz uprawia malarstwo, rysunek i grafikę. Zajmuje się także ilustracją książkową, projektowaniem okładek i fotografią. Swój twórczy dorobek prezentował na wielu wystawach indywidualnych, m. in. w Końskich, Busku-Zdroju, Kielcach, Krakowie, Tomaszowie Mazowieckim, Toruniu, Szczyrku i Warszawie. Wystawiał swoje prace również za granicą - w Kassel, Lipsku, Norymberdze, Höfgen, Pepelov, Torgau, Treterov, Weimarze, Wittstock, Moskwie, Kijowie i Rydze. Prowadzi autorską galerię sztuki „Biłasówka” w Radoszycach.
Wernisaż prac artysty odbędzie się w piątek, 10 stycznia, o godzinie 18.00. Ekspozycję będzie można oglądać do 4 lutego. Zapraszamy do Wieży Sztuki przy pl. Niepodległości 1a w Kielcach.












