Piątek, 26 czerwca 2026 - Jana, Pauliny, Rudolfiny

Artyzm Tadeusza Czarneckiego A A A

Czarnecki Tadeusz uprawia malarstwo, rysunek i grafikę. Zajmuje się także ilustracją książkową, projektowaniem okładek i fotografią. Swój twórczy dorobek prezentował na wielu wystawach indywidualnych, m. in. w Końskich, Busku-Zdroju, Kielcach, Krakowie, Tomaszowie Mazowieckim, Toruniu, Szczyrku i Warszawie. Wystawiał swoje prace również za granicą - w Kassel, Lipsku, Norymberdze, Höfgen, Pepelov, Torgau, Treterov, Weimarze, Wittstock, Moskwie, Kijowie i Rydze. Prowadzi autorską galerię sztuki „Biłasówka” w Radoszycach.

Wernisaż prac artysty odbędzie się w piątek, 10 stycznia, o godzinie 18.00. Ekspozycję będzie można oglądać do 4 lutego. Zapraszamy do Wieży Sztuki przy pl. Niepodległości 1a w Kielcach.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 433 053
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności