W programie nie zabraknie ciekawych licytacji, konkursów z nagrodami, występów młodych artystów oraz tradycyjnej wojskowej grochówki. W ramach imprezy przed sandomierskim Starostwem Powiatowym najmłodsi będą mieli okazję uczestniczyć w pikniku motocyklowo - samochodowym. Na godz. 19.00 zaplanowany został koncert zespołu "Obstawa Prezydenta". Imprezę zakończy pokaz fajerwerków, czyli tradycyjne "Światełko do nieba".
Zapraszamy do udziału w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Na ratunek", który odbędzie się 12 stycznia od godz. 14.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej, przy ul. Patkowskiego 2a w Sandomierzu.
Źródło: UM w Sandomierzu












