W lipcu i sierpniu 2013 r. grupa artystów zrzeszonych w kieleckim oddziale ZPAP uczestniczyła w kolejnym plenerze artystycznym w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu. Twórcy pracowali w różnych technikach artystycznych.
Zapraszamy w sobotę, 11 stycznia, o godz. 17.00.












