Spotkanie odbędzie się w czwartek, 9 stycznia, o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej WDK. Wystąpią artyści z zespołu "Uśmiech", którzy zaprezentują specjalnie przygotowaną na ten wieczór pastorałkę oraz wokaliści Studia Piosenki WDK. Po części artystycznej wszyscy zebrani wspólnie zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy.
"Wieczór kolęd i pastorałek" poprzedzi msza święta w kościele pw. Świętej Trójcy o godz. 16.00. Nabożeństwo odprawione zostanie w intencji osób niepełnosprawnych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął ksiądz biskup Marian Florczyk.












