Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Świętokrzyska Victoria A A A

Kandydatów do szóstej edycji nagrody można zgłaszać do 31 stycznia 2014 roku. Kapituła pod przewodnictwem marszałka województwa Adama Jarubasa na swoim kolejnym posiedzeniu, zaplanowanym na 12 lutego 2014 roku, wyłoni po pięć osób, samorządów i firm nominowanych do nagrody. Komu zostaną przyznane prestiżowe statuetki „Świętokrzyskiej Victorii” dowiemy się 4 marca podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kultur w Kielcach. „Świętokrzyska Victoria” to nagroda samorządu województwa świętokrzyskiego, której celem jest wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu, promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu oraz nagradzanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób - społeczników, działających na rzecz swoich środowisk.

Źródło: Urząd Marszałkowski
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 425 120
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności