Agnieszka Kowalczyk - kielczanka, skończyła Szkołę Muzyczną w Kielcach w klasie fortepianu oraz wychowanie muzyczne na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Uczy rytmiki. Ulubione klimaty muzyczne: bossanowa, jazz, muzyka etniczna, elektroniczna, ambient, klasyczna, a szczególnie chóralna współczesna. Przez osiem lat śpiewała w chórze Fermata.
Zapraszamy 27 grudnia o godzinie 21.00 do kawiarni "Czerwony fortepian" w Kielcach.












