Podczas wieczoru wystąpi kwartet „Omega” w składzie: Krystyna Goncerzewicz – skrzypce. Marian Kupisz – altówka, Dorota Bałaga – wiolonczela, Aleksander Rudkowski – kontrabas. Usłyszymy najbardziej znane utwory muzyki klasycznej - Mozarta, Kreislera, Straussów, Offenbacha, Schuberta i Montiego.
Zapraszamy w niedzielę, 29 grudnia, o godz. 17.00. Wstęp 10 zł.












