Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

Koncerty w pałacu A A A

W sobotę, 21 grudnia, o godz. 12.00 w pałacu odbędzie się koncert uczniów Małej Akademii Muzycznej, powstałej z inicjatywy małżeństwa - pianistki Mariny Kudlay oraz dyrygenta, pianisty i kompozytora Konstantego Wileńskiego. Akademia kształci w dwóch kierunkach - muzycznym oraz aktorskim, a program dobierany jest indywidualnie dla każdego ucznia.

W niedzielę, 22 grudnia, o godz. 17.30 do polecamy Koncert Bożonarodzeniowy. Wystąpi Kielecki Kwartet Gitarowy, czyli Jerzy Pikor, Łukasz Dziuba, Tomasz Grzybowski i Filip Tuz. Na scenie zaprezentują się także Michał Jasionowski (lutnia), Krzysztof Sokołowski (viola da gamba) oraz uczniowie Studium Gitary Klasycznej w Kielcach i Szkoły Muzycznej I stopnia z Buska-Zdroju. Zaśpiewają dla nas Alicja Hamela, Anna Hamela i Agnieszka Kowalczyk.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 418 856
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności