Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Koncert Małgorzaty Nakoniecznej A A A

Małgorzata Nakonieczna jest laureatką „Szansy na sukces” i uczestniczką „Bitwy na głosy”, obecnie studiuje w Instytucie Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Mimo młodego wieku ma już sporo sukcesów w konkursach muzycznych. Jazz jest najbliższy jej sercu, dlatego za swoje największe osiągniecie uważa zdobycie głównej nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego "Old Jazz Meeting" w Iławie. Poza muzyką interesuje się fotografią i aktorstwem

Podczas koncertu, który odbędzie się 20 grudnia o godzinie 21.00 w "Czerwonym fortepianie" w Kielcach (ul. Bodzentyńska 10) będzie różnorodnie i jazzowo-swingowo. Małgorzata Nakonieczna wykona standardy pochodzące z repertuarów najwybitniejszych wokalistek jazzowych, w których odkryje całą prawdę o uczuciach, emocjach i ... kolorach jazzu. Będzie jej akompaniował Łukasz Mazur.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 423 919
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności