Podczas koncertu wystąpią świętokrzyscy artyści: Tomek Kordeusz, Bożena Barchan, Małgorzata Główka, Wiola Kaczmarczyk, Dominik Skrzyniarz oraz chór Fermata. W ich wykonaniu posłuchamy kolęd i nie tylko. Podczas imprezy będzie można skosztować świątecznych potraw.
Koncert odbędzie się 19 grudnia o godzinie 18.00 w Kieleckim Centrum Kultury.












