Podczas koncertu "Nie tylko Gershwin..." w Kieleckim Centrum Kultury wystąpią: Danuta Błażejczyk, Andrzej Dąbrowski, Paweł Perliński, Wołosatki, Big Band Kielce pod dyrekcją Jana Tokarza. W programie usłyszymy między innymi utwory:
Georga Gershwina - słynna "Błękitna Rapsodia", "Amerykanin w Paryżu", "S'Wonderful".
Jana Ptaszyna Wróblewskiego -" Zielono mi"
Franka Sinatry - “Strangers in the nigth"
Irvinga Berlina - “Cheek to cheek"
Zapraszamy 17 grudnia o godzinie 18.00 do Kieleckiego Centrum Kultury.












