Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

"Nie tylko Gershwin..." A A A

Podczas koncertu "Nie tylko Gershwin..." w Kieleckim Centrum Kultury wystąpią: Danuta Błażejczyk, Andrzej Dąbrowski, Paweł Perliński, Wołosatki, Big Band Kielce pod dyrekcją Jana Tokarza. W programie usłyszymy między innymi utwory:
Georga Gershwina - słynna "Błękitna Rapsodia", "Amerykanin w Paryżu", "S'Wonderful".
Jana Ptaszyna Wróblewskiego -" Zielono mi"
Franka Sinatry - “Strangers in the nigth"
Irvinga Berlina - “Cheek to cheek"

Zapraszamy 17 grudnia o godzinie 18.00 do Kieleckiego Centrum Kultury.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 417 548
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności