Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

"A może by tak...Tuwim ?" A A A

Piotr Goljat jest absolwentem Państwowego Liceum Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiał już w dzieciństwie. Od 2006 roku stale współpracuje z zespołem "Rezerwat" - popularną grupą rockową lat 80. Od listopada 2009 roku koncertuje także z Elżbietą Adamiak, gdzie można go usłyszeć w zupełnie innym, lirycznym repertuarze. W sierpniu 2012 roku powołał do życia skład, z którym realizuje swoje autorskie pomysły.

Podczas koncertu w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach wystąpią:
Piotr Goljat - fortepian, wokal
Paweł Jabłoński - akordeon
Marcin Sakura - bas
Krzysztof Szewczyk - perkusja

Zapraszamy 15 grudnia o godz. 17.00.

Źródło: DŚT
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 034
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności