Niedziela, 28 czerwca 2026 - Florentyny, Ligii, Leona

„Motocyklista” A A A

Celem przedsięwzięcia jest ukazanie motocyklisty w jego pasji, sposobie życia, sposobie wyrażenia siebie i emocji. Akcja ma też upowszechniać fotografię jako dziedzinę sztuki.

Wernisaż odbędzie się 24 stycznia 2014 r. o godz. 18.00. Wtedy też nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. Ekspozycja prezentować będzie najlepsze prace w konkursie, które zostały nagrodzone i wyróżnione przez jurorów. Będzie je można oglądać w Galerii DeK MGDK w Końskich do 14 lutego.

Podczas uroczystości wystąpi zespół Acoustic Experiment. Wstęp wolny.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 476 805
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności