Celem przedsięwzięcia jest ukazanie motocyklisty w jego pasji, sposobie życia, sposobie wyrażenia siebie i emocji. Akcja ma też upowszechniać fotografię jako dziedzinę sztuki.
Wernisaż odbędzie się 24 stycznia 2014 r. o godz. 18.00. Wtedy też nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. Ekspozycja prezentować będzie najlepsze prace w konkursie, które zostały nagrodzone i wyróżnione przez jurorów. Będzie je można oglądać w Galerii DeK MGDK w Końskich do 14 lutego.
Podczas uroczystości wystąpi zespół Acoustic Experiment. Wstęp wolny.












