Lata 60. w Polsce. Anna jest nowicjuszką, sierotą wychowywaną w zakonie. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją ciotkę Wandę, jedyną żyjącą krewną. Obie wyruszają w podróż, która ma im pomóc nie tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny, ale i prawdy o tym, kim są. Poruszający, wybitny dramat, z wielkim wyczuciem łączący intymną historię młodej kobiety z historycznym i społecznym tłem.
"Ida" - reż. Paweł Pawlikowski (dramat, Polska, 2013, 80 min.), wyst.: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik
Zapraszamy do kina "Fenomen":
07.12 - 16:00, 18:00, 20:00
08.12 - 16:00, 18:00, 20:00
09.12 - 16:00, 18:00, 20:00
Źródło: kino "Fenomen"












