Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Wieczór z Violettą A A A

Na przedstawienie "Violetta - wieczór wspomnień" w wykonaniu wokalistek ze Studia Piosenki DK Końskie zapraszamy 14 grudnia o godz. 18.00 do MGOK w Stąporkowie. Wstęp wolny.

Usłyszymy największe przeboje Violetty Villas. Wystąpią Mariusz Słowiński oraz podopieczne Macieja Lisowskiego Paulina Plewa, Paulina Tarasińska, Laurencja Nowacka i Kamila Musiał. W ducha Violetty wcieli się wielki miłośnik teatru Mariusz Słowiński, który ukaże ducha artystki w dwóch odsłonach: tą szaloną, kapryśną, rubaszną z pazurem oraz już nieco wyciszoną, przemodloną, spokojniejszą artystkę.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 429 088
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności