Na przedstawienie "Violetta - wieczór wspomnień" w wykonaniu wokalistek ze Studia Piosenki DK Końskie zapraszamy 14 grudnia o godz. 18.00 do MGOK w Stąporkowie. Wstęp wolny.
Usłyszymy największe przeboje Violetty Villas. Wystąpią Mariusz Słowiński oraz podopieczne Macieja Lisowskiego Paulina Plewa, Paulina Tarasińska, Laurencja Nowacka i Kamila Musiał. W ducha Violetty wcieli się wielki miłośnik teatru Mariusz Słowiński, który ukaże ducha artystki w dwóch odsłonach: tą szaloną, kapryśną, rubaszną z pazurem oraz już nieco wyciszoną, przemodloną, spokojniejszą artystkę.












