Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

"TworzyMY" A A A

W Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach działa grupa teatralna "TworzyMY", w ramach której odbywają się warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy warsztatów poznają kulisy teatru, odkrywają techniki aktorskie, takie jak: improwizacja, świadomość ciała, praca nad dykcją i głosem, animacja lalek. Pod okiem aktorki Ewy Lubacz biorą udział w stworzeniu spektaklu teatralnego. Efekty tej pracy zobaczymy wiosną. Grupa dzieci w wieku 10-12 lat zaprezentuje spektakl "Sposób na nudę", młodzież w wieku 15-18 przygotowuje przedstawienie "Survival".
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 425 558
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności